Wynajęci – zarządzanie najmem

O NAS

Profesjonaliści w zakresie zarządzania najmem.
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w działalności na rynku nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. W skład naszego zespołu wchodzi między innymi rzeczoznawca majątkowy posiadający doświadczenie związane z wyceną nieruchomości, który analizuje potencjał komercyjny zarządzanych nieruchomości, tak aby zmaksymalizować stopy zwrotu z inwestycji.

Cechy, którymi wykazujemy się w życiu prywatnym – uczciwość, zaangażowanie, a także skrupulatność, w całości przekładają się na nasze życie zawodowe. Kierujemy się zasadą, że współpraca z klientem powinna być oparta na zaufaniu, gdyż tylko wtedy jest w stanie przynieść obopólne korzyści.

Zarządzanie najmem Gdańsk

Odbudować zaufanie jest znacznie trudniej niż je zdobyć, dlatego bardzo ostrożnie weryfikujemy potencjalnych najemców.
Nie zależy nam na znalezieniu najemcy jak najszybciej, bez względu na wszystko. Szukamy takich najemców, których sami zaprosilibyśmy do naszych domów. Co więcej, niezwłocznie reagujemy na wszystkie usterki powstałe w nieruchomości, aby w jak największym zakresie ograniczyć możliwe trwałe uszkodzenia, a tym samym koszty poniesione przez właściciela nieruchomości.
Potrzeby oraz wymagania naszych klientów są głównymi determinantami naszej działalności. Nie pracujemy na jednym, ściśle określonym wzorze umowy. Każdą z nich przygotowujemy indywidualnie, adekwatnie do oczekiwań właściciela mieszkania.